Опубліковано: 21.12.2021
Автор статті:Anatoliy Zymnin
Anatoliy Zymnin
21.12.2021
Новини

Запрошуємо до участі у проекті підтримки іммігранток у місті Пясечно

Дорогі Друзі!

Двомовний фонд «EduNowa» шукає іноземок, в тому числі громадянок України, які проживають у місті Пясечно та хотіли б звяти участь в інтеграційному проекті, спрямованому на розробку ефективної моделі підтримки в успішному початку нового життя та інтеграції з місцевою громадою жінок та дівчат, які приїжджають до міста Пясечно з-за кордону.

Фонд планує охопити групу з 20 жінок та дівчат, які зможуть взяти участь в наступних заходах:  

 1. Уроки польської мови. 
 2. Авторські заняття з культурно-цивілізаційних аспектів Польщі. 
 3. Консультації по підбору професії для учасників проекту. 
 4. Зустрічі з юристом та представником міста, під час яких буде надана інформація з формально-правових питань, пов’язаних із проживанням у місті Пясечно. 
 5. Планується організація 1 разу на місяць дежурства психолога – індивідуальні зустрічі, спрямовані на зняття напруги, пов’язаної з новою життєвою ситуацією. 
 6. Фінансування профілактичних та освітніх гінекологічних відвідувань для зацікавлених учасниць. 
 7. Дві міжкультурні різдвяні зустрічі з членами Асоціації «Жіноча ініціатива Пясечно» та членами жіночої ради Пясечно, заснованої мером міста Пясечно, щоб познайомитися з різдвяними традиціями та знайти спільне та специфічне для культур, в яких народилися учасники програми. 
 8. Дві інтеграційні поїздки: 
  1. Історично – краєзнавча; 
  2. Рекреаційний відпочинок. 
 9. Розробка інформаційних матеріалів для учнів шкіл Пясечно про становище іммігрантів та чоловіків у нашому місті та проведення зустрічей з іммігрантами у школах міста Пясечно. Їхня мета – привернути увагу польських дітей та молоді до особливого становища іммігрантів, особливо дітей. 

Проект триватиме від 20 січня до 20 вересня 2022 року.

Програма реалізовуватиметься Фондом «EduNowa» у співпраці з містом Пясечно, зокрема з Жіночою Радою Пясечно. Партнером Фонду в реалізації проекту є також Жіноча асоціація «Пясечна ініціатива». 

Усіх бажаючих просимо звертатися до Фонду «EduNowa»:

05-502 Piaseczno – Zalesinek
ul. Czarnieckiego 33
+48 607 598 479
edunowa@edunowa.pl
www.edunowa.pl   

Популярні новини