Розвиток рекрутаціонной мережі – EWL Partners

EWL Partners – це глобальний бренд, який об’єднує мережу партнерів EWL з працевлаштування по всьому світу. Будучи лідером на ринку праці, ми маємо і продовжуємо розширювати одну з найбільших мереж працевлаштування, співпрацюючи з партнерами з різних регіонів і країн. Кожне агентство з працевлаштування або фрілансер може приєднатися до нашої мережі і разом розвивати міграційний бізнес відповідно до кращих стандартів EWL.

Структура мережі EWL Partners

Керуючим директором всієї кадрової структури EWL є Марчін Колодзейчик, що має багаторічний досвід координації та реалізації кадрових проектів в Польщі та за кордоном. Крім того, за локальний розвиток рекрутації в окремих регіонах і країнах, розвиток мережі партнерів з працевлаштування відповідають:


Станіслав Домбровськийhttp://ewlpraca.com.ua/ | Контакт


Маріана Семенюкhttps://ewlit.com.pl/ | Контакт


Ірина Коваликhttps://struktura.ewlpartnerswarszawa.pl/ | Контакт


Валерій Ожог – Молдавія, Азія, Африка, Південна Америка | Контакт


Інна Руденко – Білорусь | Контакт


Аліна Нецевіч – працевлаштування технічних працівників | Контакт

Співпраця з EWL Partners

Партнерам, зацікавленим співпрацею в сфері рекрутації, пропонуємо звертатися до вищевказаних представників або через нашу контактну форму.

Кожен з партнерів по набору персоналу EWL має можливість безкоштовного використання спеціального персонального сайту для працевлаштування, на якому представлені всі актуальні вакансії від EWL. Завдяки цьому перегляд доступних пропозицій по роботі і подача заявки стають зручними і безпроблемними для кандидатів, а рекрутер дізнається про кожного кандидата за мить після подачі заявки.

Запрошуємо до співпраці!

Мережа офісів та представництв