Про компанію

grafika_kolko_ewl

Коли в 2007 році Анджей Коркус створював агентство з працевлаштування для громадян Східної Європи, польський ринок праці потерпав від нестачі агентств працевлаштування для іноземців, а поняття «працівник з-за кордону» асоціювалося з нелегальним працевлаштуванням.

Свого часу зміни в польському законодавстві вплинули на зростання інтересу до працівників з-за кордону. Ці зміни стали основними інструментами, які дають можливість громадянам країн з-поза Європейського Союзу, приїжджати на роботу до Польщі і працювати на тих же правах, що і польські громадяни.

Завдяки наполегливій щоденній праці та співробітництву з нашими Клієнтами з обох боків кордону – ми досягли взаємної довіри. EWL Group – це одне з перших професійних агентств працевлаштування на території Польщі. Сьогодні ми надаємо вирішення для більшості секторів польської економіки, а також вирішуємо всі формальності, пов’язані з обслуговуванням закордонних працівників і легалізацією їхнього перебування в Польщі та на території інших країн ЄС (дозволи на роботу, дозволи на перебування).

На польському ринку EWL Group відрізняється повністю професійним та прозорим підходом до рекрутації, який раніше був властивий тільки найбільшим світовим агентствам працевлаштування. Для підвищення стандартів та якості обслуговування закордонних працівників, компанія створила унікальну, пристосовану до потреб ринку систему управління CRM.

Компанія EWL Group діє згідно ліцензії з працевлаштування номер 7509, для ведення проектів з місцевого та міжнародного працевлаштування.

ewl-min

Фонд EWL

Створений у 2015 році Фонд підтримки мігрантів на ринку праці «EWL» має на меті ініціювання та підтримку діяльності, пов’язаної з присутністю іноземців на польському ринку праці. Наша ідея полягає у підвищенні обізнаності щодо прав та обов’язків, а також переваг легального працевлаштування серед іноземців, а окрім того зменшенні кількості зловживань з боку нечесних роботодавців.

Однією з головних цілей Фонду є вдосконалення багатосторонньої співпраці між роботодавцями, державними установами, неурядовими організаціями та самими мігрантами. Фонд також проводить благодійні заходи, спрямовані головним чином до іноземців, які знаходяться у складній життєвій чи фінансовій ситуації. Крім того, в своїй діяльності ми сприяємо інтеграції, активному діалогу та розвитку контактів і співпраці між нашими суспільствами. Наша діяльність спрямована, зокрема, на субєкти, що беруть участь у міграційних процесах та учасників глобального ринку праці.

Місія

Ми кидаємо виклик статусу кво сьогоднішнього ринку праці. Ми ефективно переформовуємо вигляд глобальної міграції і в реальності зменшуємо економічні відмінності між суспільствами. Ми спрощуємо виклики та перешкоди, з якими стикаються тисячі рекрутованих кандидатів з усього світу. Ми допомагаємо підвищити їхню безпеку та пропонуємо самореалізацію через роботу та навчання.

Бачення

Одна з основних складових бачення EWL – це навчання та усвідомлювання представників польського бізнесу та суспільства в користі відкриття ринку праці Польщі для кваліфікованих працівників з інших країн. Крім того, компанія роками працює над вдосконаленням багатосторонньої співпраці між роботодавцями, державними установами, неурядовими організаціями та трудовими мігрантами.

Наші клієнти

Наші партнери

Новини