Опубліковано: 13.05.2021
Автор статті:Anatoliy Zymnin
Anatoliy Zymnin
13.05.2021
EWL в ЗМІ | Новини

Українська Правда: Польські компанії просять уряд про вакцинацію робітників з України

У зв’язку зі збільшенням притоку робітників з України польські роботодавці просять уряд про можливість їх вакцинації, але не отримують чіткої відповіді.

Як повідомляє “Європейська правда“, про це пише польське видання Rzeczpospolita.

“Ми вже прийняли рішення про вакцинацію наших співробітників. Зараз ми перебуваємо на стадії обговорення з нашими клієнтами, як провести цю акцію максимально ефективно, але ми отримуємо суперечливу інформацію про правила вакцинації іноземців”, – сказав Міхал Вежховський, директор агентства з працевлаштування EWL Group, що спеціалізується на підборі співробітників зі Східної Європи, в основному з України.

Він підкреслює, що шанси на те, що українці приїдуть до Польщі вже вакцинованими невеликі, оскільки в Україні другу дозу отримали всього 700 осіб.

Згідно з останнім дослідженням EWL Group, економічні іммігранти готові вакцинуватися в Польщі. За їхніми даними, 36% іноземних робітників в Польщі (в основному з України) заявляють про свою готовність пройти вакцинацію.

За словами Вежховського, кількість мігрантів, які бажають зробити щеплення, збільшиться – тим більше, що деякі з них роблять це самостійно. (…)

Однак проблема буде полягати в тисячах іноземних тимчасових і сезонних робітників. Компанії розраховують на державну програму – згідно з оголошеною в кінці квітня інформації, всі іноземці, які легально проживають в Польщі, можуть зареєструватися для вакцинації. (…)

Джерело: Українська Правда

Популярні новини