Опубліковано: 28.05.2021
Автор статті:Anastasiia Horodetska
Anastasiia Horodetska
28.05.2021
Новини

5 аргументів, чому щеплення проти COVID-19 таке важливe

У Тебе є шанс врятувати своє життя та життя інших людей.

Згідно зі статистикою, кожен день від коронавіруса у світі помирає близько 10 тис. осіб. Вакцинація може захистити Тебе, а також людей із підвищеним ризиком важкого проходження COVID-19. Після вакцинації у Тебе з’являється імунітет до вірусу, який дозволить захистити Твоїх близьких та оточуючих від зараження.

Тому що це безпечно!

Існує безліч чуток, що щеплення небезпечні ще більше ніж вірус, але вчені вже спростували ці твердження. З кожним днем рівень захворюваності та смертності знижується в тих країнах, які проводять вакцинацію.

Крім того, перед щепленням Тебе обов’язково обстежує лікар, щоб переконатися, що Твоє здоров’я в нормі та немає ніяких протипоказань для вакцинації.

Життя повернеться до нормального стану завдяки Тобі – людині, яка допомогла врятувати світ!

Кожен мріє про повсякденість без страху за себе та своїх близьких. Душевний спокій та відчуття безпеки – ось чого нам всім не вистачає вже другий рік. З щепленням від коронавіруса – це може стати реальністю.

Ходити без маски, не боятися потиснути руку знайомій людині, відвідувати ресторани та парки розваг, взяти відпустку без обмежень – все це можливо в найближчому майбутньому, якщо Ти зробиш свій невеликий внесок – вакцинуєшся. Твій вклад в боротьбу з коронавірусом дуже ціний та необхідний, адже кожна вакцинована особа захищає кілька десятків людей від хвороби.

Вакцинація – це найефективніший метод в боротьбі з коронавірусом.

Скільки б ми не мили руки, не носили масок, ми ніколи не будемо на 100% впевнені, що не заразимося коронавірусом та не передаватимемо цю хворобу комусь іншому. Саме тому вакцинація всього населення нашої планети так важлива.

Тому що це можливо і доступно!

Вакцинація від коронавіруса зараз доступна для кожного і є безкоштовною, в тому числі – для іноземців, що працюють в Польщі. Рішення за тобою!

Зареєструватись на вакцинацію можна тут!

Для всіх нас в EWL Ваше здоров’я є найважливішим. Щоб дізнатися більше про профілактику під час пандемії, дотримуйтесь рекомендацій ВООЗ.

Питання та відповіді тут!

Джерело: портал GOV.PL

Популярні новини