День професійної орієнтації для біженців з України

27 maja br. od godziny 10 do 16 w Punkcie Pomocy Humanitarnej (ul. Nowy Świat 15/17, II piętro), prowadzonym przez Wojewodę Mazowieckiego, odbędzie się dzień aktywizacji zawodowej dla uchodźców z Ukrainy. Na miejscu będzie można m. in. zapoznać się z ofertami pracy, porozmawiać z pracodawcami, uzyskać pomoc w pisaniu CV oraz informacje na temat legalizacji pobytu w Polsce.

День професійної орієнтації для біженців з України

27 травня цього року. з 10.00 до 16.00 у Пункті гуманітарної допомоги (вул. Новий Свят 15/17 3-й поверх), яким керує мазовецький воєвода, буде днем ​​активації  відбудеться день професійної активізації біженців з України. На сайті буде можливість, ознайомитись з пропозиціями про роботу, поспілкувaтись з роботодавцями, отримати допомогу в написанні резюме та інформацію щодо легалізації вашого перебування в Польщі.

Учасники заходу зможуть отримати інформацію щодо вивчення польської мови та дізнатися про місця, які надають підтримку у сфері медичної та психологічної допомоги, а також людям з обмеженими можливостями. На місці працюватиме профорієнтаційний пункт, де кожен отримає необхідну інформацію, корисну при складанні резюме.

Крім того, в інформаційно-консультаційному пункті працівники управління ринку праці та відділу у справах іноземців Мазовецького воєводського управління нададуть інформацію щодо легалізації перебування та працевлаштування.

У дню професійної активізації для біженців з України  візьмуть участь:

  • повітові бюро праці
  • роботодавці
  • агентства з працевлаштування
  • неурядові організації, у тому числі:

– Фонд підтримки мігрантів на ринку праці ‘’EWL’’

– Фонд Edu & More

– Фонд культурної спадщини

– Український дім. Фонд Наш вибір.

– Благодійна місія ‘’Добрі діла’’

Мазовецьке воєводське управління у Варшаві створило координаційні посади для біженців з України в місцях тимчасового розміщення на Global Expo та Ptak Warsaw Expo. Метою створених пунктів є допомога біженцям у пошуку роботи, а також у сфері розміщення та забезпечення можливості транспортування від місця тимчасового проживання до кінцевого місця проживання. Посади kоординуються   різними інституціями ринку праці (бюро праці та неурядовими організаціями, що підтримують професійну активізацію) з метою створення широкої платформи співпраці в цій сфері.

Ці заходи сприяють переміщенню біженців з України до місць тимчасового проживання, де пропонують роботу та можливість проживання в будинках та квартирах по всій Польщі та Європі. Суб’єкти, які пропонують роботу та житло, перевіряються.

Щоб полегшити процес пошуку роботи для біженців, Мазовецьке воєводське управління створило спеціальну інтернетову сторінку, на якій пропонують роботу в місцях тимчасового проживання: https://dajepraceukrainie.mazowieckie.pl/

Джерело: Gov.pl

Популярні новини