Опубліковано: 31.10.2018
Автор статті:Anatoliy Zymnin
Anatoliy Zymnin
31.10.2018

Акція для студентів з України «Зароби на подарунки»

Низка польських фірм пропонує студентам з країн Східної Європи легальне працевлаштування в Польщі строком від 1 місяця. Про це йдеться в повідомленні фірми EWL S.A. До акції «Зароби на подарунки», яка проходить в рамках проекту «EdWork», вже долучилися кільканадцять польських компаній.

«Польські фірми, серед яких є, наприклад, відомі виробники одягу, пропонують студентам з України, Білорусі та Молдови легальну тимчасову роботу, зокрема в логістичних центрах чи на складах протягом щонайменше 1 місяця починаючи вже з середини листопада», – розповідає уповноважений з інтернаціоналізації вищої освіти Парламенту студентів Польщі Кіріл Салата.

Координатор проекту додає, що йдеться про вакансії, пов’язані з пакуванням одягу та книжок, збиранням інтернет-замовлень тощо. Зарплатня студентів становитиме близько 12,5 злотих (близько 90 гривень чистими) за годину, а роботодавці зі свого боку обіцяють бонуси у вигляді грошових премій. Окрім того студентів забезпечать безкоштовним житлом, а сплачувати вони будуть лише вартість комунальних послуг.

За словами Кірила Салати, акція «Зароби на подарунки» створена за ініціативи самих студентів та ідеально відповідає їхнім побажанням.

«Студенти неодноразово просили нас допомогти з працевлаштуванням на короткий термін, або заробити певну суму грошей на реалізацію своїх планів. Тому на початку цього навчального року ми розпочали відповідну акцію, – говорить координатор пректу.

Для реєстрації в програмі «Зароби на подарунки» необхідно заповнити заявку на сторніці проекту «EdWork».

Нагадаємо, що проект «EdWork» реалізується з червня 2018 року під патронатом Парламенту студентів Польщі, стратегічним партнером проекту є EWL S.A. – лідер ринку легального працевлаштування іноземців у Польщі. Протягом останніх 6 місяців у проекті взяли участь кількасот молодих осіб з України та Білорусі.

Популярні новини