EWL запускає акцію «Малі помічники Миколая»

До дня Святого Миколая Міграційна платформа EWL  та Фонд EWL разом з волонтерами з Польщі та України запускає акцію «Малі помічники Миколая».  

До дітей в Україні Святий Миколай приходить 19 грудня. Ми хочемо, щоби і цього року, попри війну, він завітав з подарунками і здійснив мрії дітей, у яких ніщо не може відібрати віру у диво.  

«Ми попросили дітей з Харкова написати листи Миколаю зі своїми бажаннями. Це малеча з дитбудинків, визволених міст і селищ Харківщини, діти, які втратили свої домівки, діти, чиї батьки і родичі загинули на війні, хворі діти, яких неможна евакуювати з міста, що постійно під російськими обстрілами»

– говорить Марія Кузенко.  

Мрії дітей з Харківщини допоможуть здійснити маленькі помічники Святого Миколая – діти працівників EWL. Вони знають про лихо, яке діється в Україні, і охоче взялися допомагати Миколаю виконувати бажання одноліток з України.  

Щоби свято для дітей було теплим в усіх сенсах, ми купили для Харківського обласного спеціалізованого будинку дитини №1 генератор. Він зараз надзвичайно потрібен дитбудинку, щоби в умовах відключень світла обігрівати і мати можливість готувати гарячу їжу для дітей.  

Тішимося, що робимо свято по обидва боки кордону –  для дітей з Харкова, які чекають на подарунки, та дітей з Польщі, які радіють, що стануть чарівниками для своїх однолітків з України.  

Популярні новини