Опубліковано: 07.01.2019
Автор статті:Anatoliy Zymnin
Anatoliy Zymnin
07.01.2019

«EWL» вже втретє співорганізувала різдвяну вечерю для мігрантів у Варшаві

Близько 70 іноземців, які через різні обставини не змогли поїхати до рідних, щоб разом відсвяткувати Різдво Христове, взяли участь у святій вечері, яка 6 січня 2019 року відбулася в греко-католицькій церкві на вулиці Мьодовій у Варшаві. Це черговий епап акції «В церкві при різдвяному столі», яку протягом декількох років традиційно організовує Парафія Успіння Діви Марії в Варшаві, віряни та Фонд підтримки мігрантів на ринку праці «EWL».

Цього разу в різдвяній вечері взяли участь переважно трудові мігранти з різних регіонів України, а на святковому столі не забракло традиційних 12 пісних страв, зокрема куті, вареників ручної роботи, оселедців, тушеної капусти, голубців та солодощів.

«Зі зростанням масштабів міграції з країн Східної Європи до Польщі, збільшується проблема розлуки мігрантів з сім’єю та рідними. А отже в цей благословенний час, коли рождається Христос, коли зійшла зоря над Віфлеємом, а в наших серцях заграли теплі спогади про найкращі хвилини проведені в Святий Вечір з родиною, ми повинні дбати про те, аби люди, які відстанню розділені зі своїми сім’ями, не залишались наодинці», – наголошує Владислав Куліков, з компанії «EWL».

Акція «В церкві при різдвяному столі»  була співорганізована Фондом підтримки мігрантів на ринку праці «EWL» та компанією «EWL». Фірма, яка є одним з лідерів у галузі працевлаштування, протягом трьох років спільно з  греко-католицькою парафією Успіння Діви Марії отців Василіан у Варшаві та вірянами проводить різдвяні святі вечері для мігрантів, а з 2018 року також і великодні сніданки для іноземців, які працюють у Польщі.

Додамо, що греко-католицька парафія Успіння Діви Марії отців Василіан у Варшаві, крім релігійної діяльності і пастирської опіки вже багато років бере участь у соціальних та культурних заходах, спрямованих до мігрантів, в першу чергу з України. В церкві проводяться концерти та зустрічі, у тому числі з польсько-українською спільнотою.

Нагадаємо, що дані соціологічного опитування, преденого фірмою «EWL» в 2018 році, свідчать про те, що 75% працівників з України планують відзначати у Польщі українські релігійні свята.

Популярні новини