Опубліковано: 13.05.2020
Автор статті:Anatoliy Zymnin
Anatoliy Zymnin
13.05.2020

Увага! У Польщі розпочинається третій етап послаблення обмежень, введених у зв’язку з епідемією

У Польщі триває поетапне послаблення обмежень, встановлених у зв’язку з стрімким поширенням коронавірусної інфекції.

У рамках третього етапу скасування обмежень від 18 травня 2020 року:

  • відкриються ресторани та кав’ярні (як на свіжому повітрі, так і в закритому приміщенні). Гастрономічні заклади прцюватимуть, однак, з обмеженнями: 1 кілєнт на 4 м² площі, відстань між столиками – 2 м², персонал працюватиме в масках та рукавичках. Клієнти зможуть зняти маски тоді, коли сядуть за свій столик.
  • відкриються перукарні та косметичні салони. Клієнти та працівники цих закладів муситимуть носити маски та використовувати одноразові рушники, а також не буде живої черги – обов’язковим буде попередній запис клієнтів через інтернет або по телефону.
  • збільшиться максимальна кількість пасажирів у громадському транспорті. За новими правилами, одночасно в транспорті зможе перебувати така кількість пасажирів, яка дорівнює 30% від усіх місць у транспорті (за умови що половина місць для сидіння залишиться вільною). Наприклад, у автобусі, де є 30 місць для сидіння та 70 стоячих місць (загалом 100), зможе одночасно перебувати не більше 30, але сидіти зможе лише 15 пасажирів.
  • відкриються кінотеатри просто неба та «автомобільні» кінотеатри.

Нагадаємо, що від 16 квітня 2020 року у Польщі забороняється перебування у громадських місцях з неприкритими носом та устами.

Піклуючись про своїх Працівників, Група ЕWL нагадує, що у зв’язку з епідемією корнавірусу, у Польщі від 1 та 18 квітня діють нові правові норми, які дозволяють громадянам України легально залишатися в Польщі та продовжувати працювати.

Для всіх нас в EWL Ваше здоров’я є найважливішим. Щоб дізнатися більше про профілактику під час пандемії, дотримуйтесь рекомендацій ВООЗ.

Популярні новини