Опубліковано: 04.01.2019
Автор статті:Anatoliy Zymnin
Anatoliy Zymnin
04.01.2019

Три чверті трудових мігрантів з України відзначатиме у Польщі українські релігійні свята

Переважна більшість українців, які працюють в Польщі, планують відзначати в цій країні свої релігійні свята. Свідчать про це дані соціологічного дослідження, яке було проведено компанією EWL S.A.

Так на запитання «Чи плануєте Ви, працюючи в Польщі, відзначати українські релігійні свята?», майже 75% респондентів відповіли «так завжди» та «інколи так». Лише 7% українців, які приїжджають працювати до Польщі, взагалі не відзначає релігійних свят. Цікавим задається факт, що понад 18% трудових мігрантів з України воліє працювати над Віслою в дні українських релігійних свят, аби більше заробити.

Водночас директор відділу легалізації EWL S.A. Марія Кузенко нагадує, що згідно з польським законодавством, працівник, який святкує свої релігійні свята у дні, які у Польщі не визнані вихідними, має право на вихідний день, який відпрацює в іншому терміні, а роботодавець має обов’язок його надати.

Нагадаємо, що дослідження EWL S.A. «Українці на польському ринку праці – досвід, виклики та перспективи» проводилось методом безпосереднього індивідуального анкетування. Всього було опитано 900 респондентів.

 

Популярні новини