Опубліковано: 26.09.2014
Автор статті:Anatoliy Zymnin
Anatoliy Zymnin
26.09.2014
Без категорії

Сайт проекту «Безпечна робота в Польщі” вже доступний!

У вересні вистартував офіційний сайт проекту “Безпечна робота в Польщі.” Організатор проекту, агентство з працевлаштування ЕWL запрошує Вас скористатися унікальною функціональністю сайту, яка включає доступ до онлайн-консультування (відділ “Запитайте експертів”) та постійно поширювану базу знань на тему роботи і перебування в Польщі.
Основною метою кампанії “Безпечна робота в Польщі” є підвищення рівня поінформованості та знань іноземних громадян, які працевлаштoвуються на роботу в Польщі з точки зору трудових прав і обов’язків та процедур легалізації працевлаштування. У той час як на польському ринку багато порушень, що стосуються доручення роботи іноземцям, кампанія прийняла ряд заходів, спрямованих на підвищення рівня безпеки іноземців на ринку праці і скорочення кількості зловживань з боку недобросовісних роботодавців.

На офіційному сайті ви можете знайти інформацію про дії, які будуть проведені рамках проекту, такі як консультаційний пункт, довідники для іноземців та роботодавців, які їх працевлаштовують, а також безкоштовні професійні курси та семінари для роботодавців і іноземців.

В рамках безкоштовних семінарів, зацікавлені роботодавці зможуть поширити знання про легальне працевлаштування іноземців, ознайомитися з процедурами делегування роботи іноземцям та їх прав і обов’язків, а також вивчення добрих практик з управління багатонаціональним колективoм працівників. Ще одним важливим елементом проекту є семінари для іноземців, громадян України, які мають намір працювати у Польщі чи вже працюють у польських роботодавців.

В рамках проекту було створено консультаційний пункт, метою якого є надання інформації про роботу і працевлаштування іноземців у Польщі. Експерти та кваліфіковані консультанти надають інформацію трьома мовами: українською, російською та польською.

Кампанія розпочалася влітку цього року і триватиме до червня 2015 року. Більш детальну інформацію можна знайти на веб-сайті bezpiecznapraca.info.pl, яка є невід’ємною збіркою знань про роботу і працевлаштування іноземців у Польщі. Ласкаво просимо!

young couple

Популярні новини