Опубліковано: 16.06.2019
Автор статті:Anatoliy Zymnin
Anatoliy Zymnin
16.06.2019

Підсумки першого року проекту «EdWork.pl» – 1 тисяча працевлаштованих студентів зі Східної Європи

Все більше студентів з України працює у Польщі, а польські роботодавці все частіше звертаються за допомогою у працевлаштуванні студентів зі Східної Європи. Лише за перший рік існування проекту «EdWork.pl» працевлаштування в Польщі знайшли понад 1 тисяча студентів з України та Білорусі. 

Програма, яка стартувала в червні 2018 року під патронатом Парламенту студентів Польщі, передбачає пошук тимчасового заробітку, а також постійної праці як для іноземних студентів, які навчаються над Віслою, так і для студентів закладів вищої освіти з країн Східної Європи.

«Польські роботодавці усвідомлюють потребу збільшення зарплати для працюючої молоді. Сьогодні іноземні студенти у Польщі мають змогу заробляти по 3 тисячі злотих на місяць (близько 21 тисяч гривень)», – говорить координатор програми Кіріл Салата.

За його словами, проект «EdWork.pl» також змінюється у відповідності до очікувань молоді.

«Все частіше з’являються вакансії, які нагадують класичні молодіжні трудові загони, куди студенти можуть влаштуватися цілою компанією. Окрмі того ми врахували побажання студентів щодо житлових умов та зарплати», – заявляє Кіріл Салата.

Координатор проекту нагадує, що участь у програмі – безкоштовна. На початковому етапі проект триває від 1 до 3 місяців – тобто якраз у період літніх канікул. Далі передбачається можливість знайти молоді зі Східної Європи роботу в Польщі, сумісну з навчанням в польських вишах.

Зареєструватися на проект можна на сайті EdWork.pl, а більше інформації можна знайти в соціальних мережах www.Facebook.com/EdWorkpl. Стратегічний партнер проекту – Група EWL.

Популярні новини