Опубліковано: 18.06.2018
Автор статті:Anatoliy Zymnin
Anatoliy Zymnin
18.06.2018

Проект «EdWork» – робота в Польщі для студентів зі Східної Європи

У Польщі стартує унікальний проект «EdWork», який допоможе студентам з України, Білорусі, Молдови та Росії знайти легальну роботу над Віслою. Проект передбачає пошук тимчасового заробітку а також постійної праці як для іноземних студентів, які навчаються в Польщі, так і для студентів закордонних ВНЗ.

Проект проходить під патронатом Парламенту студентів Польщі, а стратегічним партнером є Група EWL – одна з найбільших польських компаній, яка займається працевлаштуванням іноземців в Польщі.

«Наші партнери – серед яких великі польські та іноземні фірми, зокрема, зі сфери послуг, харчової промисловості та логістики – вже задекларували готовність працевлаштувати 850 студентів зі Східної Європи на час літніх канікул» – наголошує президент Групи EWL Анджей Коркус.

Студентам допоможуть вирішити всі питання пов’язані з легалізацією перебування в Польщі, влаштувати на легальну роботу з гідною зарплатою. Крім того, молоді нададуть житло. Для учасників передбачені також різноманітні курси і семінари, а в серпні і вересні для бажаючих буде організована поїздка на кілька днів на море або в гори.

«Участь у програмі безкоштовна. На початковому етапі проект триває від 1 до 3 місяців – тобто якраз у період літніх канікул. Далі ми передбачаємо можливість знайти молоді зі Східної Європи роботу в Польщі, сумісну з навчанням в польських ВНЗ », – розповідає ініціатор проекту, Уповноважений з інтернаціоналізації вищої освіти Парламенту студентів Польщі Кірил Салата.

Зареєструватися на проект можна на сайті EdWork.pl, а більше інформації можна знайти в соціальних мережах www.Facebook.com/EdWorkpl.

Нагадаємо, що в Польщі на початку 2018 року нараховувалось понад 72 тис. закордонних студентів з близько 160 країн, найбільше – з України та Білорусі. За словами міністра науки і вищої освіти Польщі, віце-прем’єр-міністра Ярослава Ґовіна, в 2020 році ця цифра може зрости до 100 тис.

Популярні новини