Опубліковано: 01.08.2017
Автор статті:Anatoliy Zymnin
Anatoliy Zymnin
01.08.2017
EWL в ЗМІ

Мобільний офіс праці сьогодні побуває в Черкасах

Screenshot_2

Згідно з даними державних урядів праці, у 2016 році польські роботодавці працевлаштували рекордну кількість іноземців. З понад 1,3 мільйонів дозволів на працевлаштування за кордоном, наданих іноземцям, вражаючі 96% припадають на громадян України.

„Ми плануємо розповсюдити та донести конкретну інформацію щодо роботи в Польщі до таких груп осіб, які ще не мали можливості дізнатися більше про польський ринок праці.” – говорить Анджєй Коркус, голова EWL Group, організатор проекту Rekrutobus.PL. „Окрім інформування, ми також представимо найцікавіші пропозиції робіт від польських роботодавців, якими українці зможуть скористатися протягом літньо-осіннього сезону. Це перший всеукраїнський проект, який реалізує польська агенція працевлаштування на території України.”

Автобуси, які відвідають міста і регіони України, будуть пристосовані до проведення розмов з кандидатами. Завдяки системі електронної реєстрації, організатори зможутьприйняти заявки працівників безпосередньо у день візиту Рекрутобусу до даної місцевості.

Більше інформації про проект „Рекрутобус.PL” можна знайти на сторінці www.rekrutobus.pl

http://kropyva.ck.ua/content/mob-lnii-s-prats-sogodn-pobuva-v-cherkasakh

Популярні новини