Опубліковано: 29.12.2020
Автор статті:Anatoliy Zymnin
Anatoliy Zymnin
29.12.2020
Новини

Допомагаймо разом не лише в різдвяний час!

Рік 2020 показав нам усім, наскільки вартісною є солідарність та взаємодопомога людей з різних країн та середовищ. Особлива підтримка потрібна дітям, тим більше в країнах, де ситуація під час пандемії різко погіршилася.

EWL S.A. вже кілька років підтримує кампанію «Свята без тата», різдвяний збір коштів та солодощів для дітей, які постраждали внаслідок війни на Сході України. В рамках кампанії збираються цукерки, нові іграшки та гроші, які потім у вигляді індивідуальних подарункових пакунків доставляються маленьким адресатам в Україні. Ось як виглядала збірка солодощів в EWL рік тому:

Однак цього року через пандемію збірки солодощів та іграшок немає, а проводиться лише грошова збірка, яка триватиме до 7 січня 2021 року на порталі Zrzutka.pl.

Протягом наступного року ми керуватимемо допомогу також тим, хто її потребує в інших країнах Європи, Азії та Африки, зокрема дітям. EWL S.A.  підписало угоду про партнерство з Польською гуманітарною акцією, яка діє у всьому світі, реагуючи там, де спалахують гуманітарні кризи: стихійні лиха та збройні конфлікти.

В даний час Польська гуманітарна акція, яка 26 грудня відсвяткувала 28-річчя, працює в Сомалі, Південному Судані, Ємені, Іраці, Кенії, Україні та Лівані.

EWL S.A. закликає всіх своїх Клієнтів, Партнерів та Друзів долучитися до активної підтримки цих ініціатив.

Разом ми можемо зробити більше!

Популярні новини