Опубліковано: 02.04.2020
Автор статті:Anatoliy Zymnin
Anatoliy Zymnin
02.04.2020

Важливо! Як продовжити легальне перебування та працевлаштування в Польщі?

У зв’язку з існуючою епідеміологічною ситуацією у Польщі почав діяти спеціальний закон, який передбачає, зокрема, особливі рішення для іноземців. Правові норми дозволяють їм легально залишатися в Польщі та продовжувати працювати.

Нововведення, зокрема, передбачають, що до 30-ти днів після відміни стану епідемічної небезпеки або стану епідемії, який діє сьогодні, в Польщі буде продовжено:

– легальне перебування іноземців на підставі національних віз та дозволів на тимчасове перебування, термін дії яких закінчувався у період стану епідемічної небезпеки або стану епідемії;

– термін дії вже виданих дозволів на працевлаштування, дозволів на сезонне працевлаштування та декларацій про доручення виконання праці іноземцю.

Важливо: Новий закон не передбачає автоматичного продовження терміну перебування в Польщі на основі безвізового режиму для громадян таких країн, як Україна, Грузія чи Молдова. Тому Група EWL пропонує своїм працівникам з України, які вже перебувають в Польщі на підставі віз чи безвізу, можливість безплатного оформлення «карти побиту» – дозволу на тимчасове перебування та працю в Польщі строком до 3-х років – у рамках програми «Work not Travel».

[googlepdf url=”https://www.ewlhr.eu/wp-content/uploads/2020/04/Епідемія-коронавірусу-спеціальні-рішення-для-іноземців-3.pdf” width=”100%” height=”600″]

Джерело: Управління зі справ іноземців 

Популярні новини