Опубліковано: 02.07.2014
Автор статті:Anatoliy Zymnin
Anatoliy Zymnin
02.07.2014
EWL в ЗМІ

Агентство EWL запрошує до участі у проекті “Безпечна робота в Польщі”

З великим задоволенням повідомляємо, що в липні цього року стартує авторський проект, орієнтований на допомогу іноземцям. “Безпечна робота в Польщі” – це один з перших проектів, ініційований представниками приватного сектора, спрямований для громадян країн третього світу.
Розвиток ринку праці сформований іноземцями, сприяє збільшенню числа нелегальних практик, зареєстрованих у професійній сфері по відношенню до цієї групи працівників. Таким чином, мета проекту – краще зрозуміти проблематику працевлаштування громадян країн третього світу польськими роботодавцями та вдосконалення інтеграційних процесів, шляхом співпраці різноманітних учасників ринку праці та громадськості, у тому числі державних установ і неурядових організацій.

Одним з ключових аспектів проекту є соціальна кампанія, спрямована до підприємців, що беруть участь у створенні польського ринку праці. Основною цільовою групою громадян країн третього світу є громадяни України, що становлять понад 90 відсотків всіх заробітчан-мігрантів у Польщі. Програма кампанії повинна позитивно вплинути на зростання правосвідомості і обов’язків іноземців на ринку праці шляхом організування освітніх семінарів та тренінгів. Учасникам, які візьмуть участь у професійних курсах, буде запропонована можливість роботи в даній сфері.

Для кращого розуміння проблематики найму громадян з країн третього світу для польських роботодавців будуть організовані навчальні семінари. Влітку цього року буде створений информаційний пункт – координаційний пункт для всіх учасників проекту. Відповіді на запитання на рахунок безпечного працевлаштування іноземців будуть надавати кваліфіковані консультанти трьома мовами (польською, українською та російською). На додаток до того є веб-сайт кампанії “Безпечна робота в Польщі” (bezpiecznapraca.info.pl) і підручник на тему безпечного працевлаштування, розроблений разом з експертами в цій області, окремо для 2 груп учасників (працівників і роботодавців).

Проект “Безпечна робота в Польщі” – це діяльність спів-фінансована з коштів Європейського Фонду Інтеграції Громадян Країн Третього світу, який триватиме 12 місяців – в період з липня 2014 по червень 2015 року. Партнером проекту є Фонд Інституту Інновацій, в рамках проекту організатор співпрацює також з Центром Досліджень Торгівлі Людьми ISPiR UW та Національним Пунктом Європейської Мережі Міграційної служби в Департаменті Міграційної Політики МВС.

Інституції та неурядові організації, що діють на користь іноземців, зацікавлені співпрацею в рамках проекту, ми запрошуємо зв’язатися з координатором проекту ( kontakt@bezpiecznapraca.info.pl).

——————————————————————————————————————————-

Агентство EWL, як одна з перших фірм на польському ринку, спеціалізується на наданні послуг підбору персоналу і комплексного обслуговування працівників зі східного ринку. Ми підтримуємо процеси міграції громадян країн третього світу на польський ринок праці, а також беремо участь у розвитку польського ринку праці, сприяємо розвитку польської економіки. Основні цілі EWL – підтримка ринку праці Польщі, спираючись на людські ресурси громадян країн третього світу, створення діалогу між підприємцями, що діють на ринку праці та иноземцями, що шукають легальну роботу в Польщі.

Ця кампанія фінансується з Європейського Фонду Інтеграції Громадян Країн Третього Світу в рамках проекту “Безпечна робота в Польщі”, що реалізується агентством EWL та Фондом Інституту Інновацій. Виключна відповідальність за зміст вищевказаного лежить на авторах.Європейська комісія не несе відповідальності за використання цієї інформації.

young couple

Популярні новини