Опубліковано: 20.08.2018
Автор статті:Anatoliy Zymnin
Anatoliy Zymnin
20.08.2018

EWL S.A. запрошує на святкування Дня Незалежності України в Варшаві

Рік 2018 є роком особливим, адже у цей рік поляки та українці святкують сторіччя здобуття незалежності та початок боротьби за незалежність для своїх батьківщин. Це виняткова нагода для зміцнення дружніх зв’язків, культурної співпраці та інтеграції мешканців столиці: польської та української спільнот. З цієї нагоди у Варшаві 26 серпня відбудеться свято — Свято  Незалежності України. 100 років Незалежності Польщі. 100 років державності України.

26 серпня у Форті Сокольницького у Варшаві з 13.00 до 24.00 на вас чекатимуть: українська музика, танці, виставки, покази фільмів, конкурси, майстер-класи, дискусії, дегустація українських страв. Свято закінчиться великою українсько-польська танцювальною вечіркою. Спонсор урочистості – EWL. S.A. 

У програмі святкувань:

KОНЦЕРТИ: Хедлайнер свята – гурт “Kozak System” (Київ), гурт-легенда українського традиційного співу “Горина” (Рівне), співочо-танцювальний колектив “Ославяни” (Мокре з Підкарпаття), колектив “Kaлина” (Варшава), Театр танцю – Аліса Макаренко (Лодзь) та інші.

ДИСКУСІЯ за участі визначних дослідників історії та польсько-українських відносин на тему “100 років назележності Польщі і державності України: сучасна перспектива”. Учасники: проф. Ярослав Грицак, проф. Ольга Гнатюк, проф. Томаш Стриєк.

ЯРМАРОК українського рукоділля та смачна українська кухня.

МАЙСТЕР-КЛАСИ: традиційні українські танці, гра на лірі корбовій, українські витинанки, традиційний розпис “Петриківка”, української кухні, заняття для наймолодших від Української суботньої школи у Варшаві.

ВИСТАВКИ: Зокрема, виставка, присвячена польсько-українському союзові 1920 року  та виставка фотографій Параски Плитки-Горицвіт, гуцульської художниці, письменниці, народної філософки, етнографині, фотографки.

ПОКАЗИ ФІЛЬМІВ

ОРГАНІЗАТОРИ: Фонд “Наш вибір”, Об’єднання Українців у Польщі, Громадька Ініціатива “Героям Майдану”, співорганізатори: Посольство України в Республіці Польща, місто Варшава, Район Жолібож м. Варшави, Громадянський комітет солідарності з Україною, Польсько-українська економічна палата, Товариство українських студентів у Польщі – СУП, Фонд Український інформаційний центр.

 

Популярні новини