Опубліковано: 23.12.2022
Автор статті:Szymon Bryzek
Szymon Bryzek
23.12.2022
EWL в ЗМІ | Новини

ЗМІ: «Помічники Миколая» з Польщі привітали дітей у Харкові 

Польські діти взяли участь у різдвяній акції і допомогли здійснити мрії своїх однолітків у Харкові.

Святкову акцію провели група друзів – волонтерів з Польщі «Dobry człowiek», Міграційна платформа EWL, Академія дитячих мистецтв у Варшаві та волонтери в Україні.

Організатори попросили малечу з дитбудинків та лікарень, дітей загиблих військових та діти, які через постійні обстріли переселилися у Харків з визволених містечок області, написати листи Святому Миколаю зі своїми побажаннями. А їхні польські однолітки стали «малими помічниками Миколая» і виконали мрії харківський дітей.

«Майже у кожному листі діти просили у Миколая миру для України, а для себе – дуже простих речей як м`яку іграшку, ляльку, набор для малювання, іграшку для свого домашнього улюбленця чи солодощі. Польські діти охоче погодилися бути маленькими помічниками Миколая і запрошували харківських дітей до себе в гості», – діляться враженнями організатори акції.

Подарунки отримали також діти з хоспісів, інтернатів та діти, батьки яких опинилися у скрутному фінансовому становищі через війну. Вдалося влаштувати свято для понад 600 дітей у Харкові.

Джерело: RadioGdansk.pl
Джерело: GoPoland.net.ua
Джерело: NashaPolsha.pl

Популярні новини