Опубліковано: 02.08.2018
Автор статті:Anatoliy Zymnin
Anatoliy Zymnin
02.08.2018

Група EWL розробила мобільний додаток, який дозволить українцям працевлаштуватися у Польщі протягом тижня

Оформитися на легальну роботу в Польщі за 7 днів лише за допомогою смартфону – таку можливість надає унікальний мобільний додаток «Работавпольше.com.ua», який розробила польська компанія EWL – одна з найбільших фірм на ринку працевлаштування іноземців у Польщі.

За умови наявності біометричних паспортів або національних польських віз, громадяни України, Молдови та Грузії – країн охоплених безвізовим режимом з ЄС – відтепер мають змогу заповнити лише одну анкету в своєму смартфоні, долучити фото сторінок паспорту та надіслати заявку до польської фірми. Дані будуть передані відділу рекрутації EWL, який сконтактується з кандидатами та запропонує їм відповідні вакансії, після чого відділ легалізації фірми терміново розпочне процедуру реєстрації документу, який дозволить легально розпочати працю в Польщі вже за тиждень.

Окрім легальної роботи забезпеченої житлом, мобільний додаток «Работавпольше.com.ua» дозволяє працівникові з-за кордону отримати страхове забезпечення, безкоштовний стартовий пакет польського мобільного оператора, розпочати процедуру реєстрації рахунку в польському банку з безкоштовним обслуговуванням, забронювати автобусні квитки та отримати можливість надіслати п’ять безкоштовних грошових переказів з Польщі в Україну.

«Це перший мобільний додаток польської фірми, який дозволяє громадянам інших країн швидко пройти всі формальності та влаштуватися на легальну роботу в Польщі. Мобільність, простота та швидкість прийняття рішення – це світовий тренд. Наша головна мета – дбаючи про комфорт наших кандидатів, максимально спростити процедуру легального та безпечного працевлаштування іноземців у Польщі», – говорить президент компанії EWL Анджей Коркус.

Двомовний мобільний додаток «Работавпольше.com.ua» вже доступний для користувачів операційної системи Android, а невдовзі з’виться також і в App Store.

appц

Про новий мобільний додаток розповідає шеф відділу маркетингу Групи EWL Владислав Куліков.

 

Популярні новини